مدیر باشگاه پتروکیمیاگرراد پس از حذف این تیم از نهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر تیروکمان گفت: با وجود این که پیشنهاد برگزاری نهمین دوره لیگ برتر تیروکمان را به فدراسیون داده بودم، اما نمی‌دانم چرا از این تیم که قهرمان سال گذشته لیگ است، برای حضور در لیگ دعوتی به عمل نیامد.

بهرام ملکی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: با وجود این که تیم پتروکیمیاگرراد سال گذشته قهرمان رقابت‌های لیگ برتر تیروکمان شد و انتظار داشتیم امسال حضور قویتری در نهمین دوره لیگ برتر تیروکمان داشته باشیم، اما متاسفانه در دور اول که برای حضور تیم‌ها در لیگ فراخوان گذاشته بودند، اطلاع‌رسانی خاصی صورت نگرفته بود و درست 2 روز مانده به زمان قرعه‌کشی تیم‌ها نامه‌ای بدون نام و نشان به دفتر ما فکس شد که مشخص نبود به چه کسی نامه ارسال شده است.

وی گفت: پیش از مشخص شدن تعداد تیم‌ها و زمان برگزاری لیگ برتر تیروکمان طی جلسه‌ای که با شعبانی بهار رییس فدراسیون داشتم به او گفتم در جهت ارتقای سطح کیفی این دوره از رقابتهای لیگ برتر ما حاضریم میزبانی این دوره از رقابتهای لیگ را بر عهده بگیریم و تمام هزینه‌ها اعم از جوایز تیم‌های برتر و کسانی که رکورددار لیگ هستند را پرداخت کنیم تا لیگ به صورت حرفه ای برگزار شود. البته کسی به پیشنهاد ما توجهی نکرد.

مدیر باشگاه تیروکمان پتروکیمیاگرراد خاطرنشان کرد: ما حتی پیشنهاد دادیم برای این که تیم‌های خوبی وارد لیگ شوند، فدراسیون از هیچ تیمی ورودی دریافت نکند و در صورت میزبانی، هزینه ورودی را نیز باشگاه پتروکیمیاگرراد پرداخت کند تا امسال لیگی پویا و باکیفیتی داشته باشیم. اما متاسفاته نمی‌دانم چرا مسوولان فدراسیون در این زمینه غیرحرفه‌ای عمل کردند و حتی به نظر می‌رسد به دنبال حذف تیم پتروکیمیاگرراد از لیگ برتر تیروکمان هستند.

ملکی با بیان این که هنوز جوایز تیم‌های برتر سال گذشته توسط فدراسیون داده نشده است، افزود: امسال نیز با چنین شرایطی مطمئنا شاهد برگزاری لیگی حرفه‌ای و خوبی نخواهیم بود.

Search