در پایان رقابت های لیگ برتر خارج از سالن تیراندازی با کمان که در سایت تیراندازی با کمان مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد, تیم پتروکیمیاگرراد قهرمان این رقابت ها شد.

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، در پایان پنحمین دوره رقابت های لیگ برتر تیراندازی با کمان که به میزبانی پتروکیمیاگرراد در سایت تیراندازی با کمان مجموعه ورزشی آزادی در رشته های ریکرو و کامپوند زنان و مردان  برگزار شد، تیم پتروکیمیاگرراد در جایگاه نخست ایستاد و تیم های آرمان و مس کرمان در جایگاه دوم و سوم جدول رده بندی لیگ برتر تیراندازی با کمان قرار گرفتند.

 

در جدول رده بندی لیگ برتر تیراندازی با کمان و در بخش کامپوند بانوان، مس کرمان با ۲۲ امتیاز در جایگاه نخست ایستاد و تیم های پتروکیمیاگرراد با ۲۰ امتیاز و ذوب آهن با ۱۹ امتیاز دوم و سوم شدند.

در جدول رده بندی لیگ برتر ریکرو بانوان، پتروکیمیاکرراد با ۱۴امتیاز اول شد و تیم های آرمان با ۱۲ امتیاز وشهرداری بندرعباس با ۱۱ امتیاز در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.

در ریکرو مردان، تیم آرمان با ۲۷ امتیاز اول شد و تیم های پتروکیمیاگرراد با ۲۶ امتیاز و نفت امیدیه با ۱۴ امتیاز در جایگاه دوم و سوم ایستادند. همچنین در بخش کامپوند مردان نیز تیم پتروکیمیاگرراد با ۲۴ امتیاز در جایگاه نخست ایستاد و پاس ناجا با ۲۳ امتیاز و فولاد مبارکه سپاهان با ۱۸ امتیاز در جایگاه دوم و سوم جدول رده بندی لیگ برتر تیراندازی با کمان قرار گرفتند.

نتایج هفته پایانی لیگ برتر خارج از سالن در رشته های ریکرو و کامپوند زنان و مردان به شرح زیر است:

ریکرو مردان

میعاد بروجن ۵ - هیئت کرمان صفر

پتروکیمیاگرراد صفر - هیئت کیش صفر

پاس ناجا ۳ - نفت امیدیه ۲

شهرداری بندرعباس صفر - هیئت یزد صفر

 

ریکرو بانوان

پاس طلایی ۳ - میثاق مهر ۲

پتروکیمیاگرراد صفر - هیئت کیش صفر

هیئت یزد صفر - شهرداری بندرعباس صفر

هیئت کرمان صفر - آرمان صفر

 

کامپوند مردان

هیئت یزد صفر - هیئت استان مرکزی صفر

نفت امیدیه ۱ - شهرداری بندرعباس ۴

فولاد مبارک سپاهان ۳ - هیئت کرمان ۲

پتروکیمیاگرراد ۳ - پاس ناجا ۲

پاس طلایی صفر - دانشگاه آزاد صفر

 

کامپوند بانوان

شهرداری بندرعباس ۲ - ذوب آهن اصفهان ۳

پتروکیمیاگرراد ۵ - هیئت یزد صفر

بیمه ما ۱-  مس کرمان ۴

برای دیدن تصاویر کلیک کنید

 

Search