محصولات

متیل متاکریلات

مجموعه: صنعتی

متیل متاکریلات (MMA) یک ترکیب ارگانیک با فرمول CH2 = C (CH3) COOCH3 است. این مایع بی‌رنگ است و در گالن‌های 180 کیلوگرمی عرضه می‌شوند.

متیل متاکریلات برای تولید پلیمر متیل متاکریلات بوتادین استایرن (MBS) استفاده می‌شود که به عنوان یک اصلاح کننده برای PVC استفاده می‌شود. کاربرد دیگر این است که سیمان مورد استفاده در جایگزینی کل مفصل ران و همچنین جایگزین کامل زانو است. به عنوان "جرقه" توسط جراحان ارتوپد مورد استفاده قرار می‌گیرد تا درج استخوان به استخوان رجوع کند، درد پس از عمل از درج‌ها بسیار کاهش می‌یابد، اما طول عمر محدودی دارد. به طور معمول طول عمر متیل متاکریلات به عنوان سیمان استخوانی 20 سال قبل از تجدید نظر جراحی مورد نیاز است. ایمپلنت های سیمانی معمولا تنها در جمعیت های سالمند انجام می‌شود که نیاز به جایگزینی سریع‌تر کوتاه مدت دارند. در جوان‌تر، ایمپلنت های بدون سیم استفاده می‌شود زیرا عمر آن‌ها به‌طور قابل توجهی طولانی‌تر است. همچنین در تعمیر شکستگی در گونه‌های کوچک گونه عجیب‌وغریب با استفاده از ثابت داخلی استفاده می‌شود.

MMA یک ماده خام برای تولید متاکریلات های دیگر است. این مشتقات عبارتند از: اتیل متاکریلات (EMA)، بوتیل متاکریلات (BMA) و 2-اتیل هگزیل متاکریلات (2-EHMA). اسید متاکریلیک (MAA) به عنوان یک ماده شیمیایی و همچنین در تولید پلیمرهای پوشش، مواد شیمیایی ساخت و ساز و کاربرد مواد نساجی.

 

مشخصات کالا:

 

خلوص: حداقل 99/8 درصد

اسید آزاد: کمتر از 0/005 درصد

چگالی: 0/945

میزان آب: کمتر از 0/05 درصد

 

درباره این محصول هر آنچه که مبهم است از ما بپرسید

Search